You are here:

Імпланти грудей від POLYTECH – це якість, яку можна відчути.

Кожна людина унікальна та має свою власну думку щодо того, які характеристики визначають її гарний зовнішній вигляд та роблять тіло особливим. Ми віримо в цю різноманітність і працюємо над її вдосконаленням.

Як один із провідних виробників високоякісних силіконових імплантів, POLYTECH розробляє продукцію, що відповідатиме вподобанням кожного пацієнта.

Більше 2 тисяч імплантів

Різноманітність пацієнтів і їхніх потреб, унікальна краса кожного з них є причиною, чому ми пропонуємо такий широкий спектр якісних імплантів.

Наші хірурги можуть вибрати з більш ніж 2000 варіантів високоякісних грудних, сідничних і гомілкових імплантів, а також різноманітних пекторальних і тестикулярних імплантів. Це дозволяє хірургу та пацієнту разом обрати ідеальний імплант.

Ми також пропонуємо вироби, виготовлені за індивідуальним замовленням, та додаткові продукти, такі як експандери грудей, компресійні бюстгальтери, силіконовий гель та силікон-гелеві пластини для лікування рубців.

Наша відданість якості: грудні імпланти, зроблені в Німеччині

У компанії POLYTECH безпека пацієнтів є найвищим пріоритетом. Ми є єдиним виробником силіконових імплантів, які виготовляються виключно в Німеччині, тому ми можемо гарантувати дотримання найвищих стандартів якості та безпеки.

Ми прагнемо покращувати наші вироби, тому ми постійно інвестуємо в дослідження та новітні технології. Відкритий діалог з хірургами та пацієнтами відіграє важливу роль у цьому процесі. Ми вчимося з кожного діалогу та пропонуємо зворотний зв’язок і підтримку, що базується на знаннях, отриманих за 30 років досвіду.

Чому POLYTECH?

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.