You are here:

Важлива інформація про збільшення грудей та естетичну хірургію

Задоволення тим, як виглядає ваше тіло позитивно впливає на впевненість у собі та якість вашого життя. Естетична операція, така, як збільшення грудей, може мати вагоме значення у формуванні вашої впевненості у собі.

Існує багато причин, чому жінки обирають збільшення грудей: відновити об’єм грудей після вагітності та годування груддю, виправити вроджені або пов’язані з хворобою вади і взагалі почувати себе краще у своєму тілі.

Однак, як і будь-яке хірургічне втручання, пластичну операцію слід ретельно продумати. Не поспішайте з вибором та витратьте час на пошук правильного пластичного хірурга. Це ваше тіло і ваше рішення, яке ви зможете прийняти, коли ви добре поінформовані і повністю залучені в процес.

Чим більше ви приділяєте уваги цій темі, тим більш реальними стають ваші очікування.

Хірургія молочної залози — добре зважене рішення

Як би там не було, пластична хірургія —це справжня операція і її слід проводити обмірковано. Не поспішайте з вибором і знайдіть правильного естетичного хірурга. Це ваше тіло і ваше рішення, ви можете вирішувати найкраще, коли ви добре поінформовані і повністю залучені в процес.

Запитайте свого хірурга про види імплантів. Чим більше ви приділяєте уваги цій темі, тим більш реальними стають ваші очікування.

5 фактів про збільшення грудей

  • Ваші груди так само унікальні, як ваш відбиток пальця. У більшості жінок груди трохи різного розміру.
  • Жінки розмірковують в середньому протягом 7-10 років, перш ніж прийняти рішення про збільшення грудей.
  • Збільшення грудей продовжує залишатися найпопулярнішою косметичною процедурою у світі *
  • Більшості жінок, які пройшли процедуру зі збільшення грудей, від 30 до 39 років. **
  • Близько третини світових процедур з хірургії молочної залози виконуються в США та Бразилії *

* Джерело: Світова статистика ISAPS 2017
** Джерело: Статистика Американського товариства пластичних хірургів 2017 року

Різниця між естетичною та реконструктивної хірургієюю

Пластична хірургія поділяється на дві категорії: естетична та реконструктивна пластична хірургія. Ось чим вони відрізняються:

Факти про збільшення грудейЕстетична пластична операція

Мета косметичної або естетичної пластичної хірургії — сформувати частини тіла по-іншому. У більшості країн витрати на ці процедури оплачуються самими пацієнтами.

Всі методи естетичної хірургії, техніки і засоби призначені для поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта, наприклад, шляхом регулювання симетрії, балансу і пропорцій. Пацієнти часто проходять ці процедури для підвищення впевненості у собі і кращого відчуття в своєму тілі.

Факти про збільшення грудейРеконструктивна пластична операція

Метою реконструктивної пластичної хірургії є відновлення форми, функції та естетичного вигляду організму після травми, раку або вроджених вад розвитку. Як і в пластичній хірургії, пацієнти свідомо вибирають операцію. Однак, оскільки операція пов’язана з проблемами здоров’я, витрати на втручання в багатьох країнах покриваються медичним страхуванням.

Реконструкція грудей після операції на рак є однією з найбільш поширених процедур. Такі операції на грудях є важливим внеском у добробут постраждалих жінок, що сприяє підвищенню якості їхнього життя.

Пластична операція — це дуже особисте рішення, яке варто приймати з правильних причин. Як мати, блогер та людина я повинна сказати, що піклування про наші тіла є нашим найбільшим обов’язком. Ми не знаємо, наскільки важливим для тіла можуть стати імпланти. Ми всі думаємо, що це лише медична процедура, але це набагато більше. Це — ваше тіло. Це — ваш вибір. Адже життя — це ваша подорож.

Антонія Маріконда, інфлюенсер, Велика Британія.

Головна

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.