You are here:

Правильний розмір, форма і стиль ваших грудних імплантів

Більшість жінок, які зацікавлені в збільшенні грудей, хочуть мати природний вигляд і зберегти естетичний баланс. Вибір правильної форми і розміру імплантів є необхідним.

Довіряйте своєму хірургу

Ваш хірург покаже вам різні типи грудних імплантів і пояснить хірургічні методи. Разом ви можете зважити плюси і мінуси і вибрати кращі грудні імпланти для ваших потреб. Під час консультації відкрито поговоріть зі своїм хірургом і повідомте про свої побажання та цілі процедури. Це єдиний спосіб сформувати реальні очікування.

Ваше тіло унікальне. При виборі імпланту важливо враховувати ваші індивідуальні потреби та особливості. Серйозно поставтеся до думки вашого хірурга. Хороший хірург володіє ноу-хау та досвідом, щоб рекомендувати найкращі грудні імпланти саме для вас: об’єм та розмір повинні відповідати вашій статурі, щоб імпланти продовжували бути зручними протягом усього часу.

Розмір імпланту

Коли справа доходить до ідеального об’єму, ви не повинні думати про розміри чашок. Кожен виробник бюстгальтерів має різні стандарти. Натомість міліметри – це та точна одиниця, яку ви і ваш хірург можете використовувати для визначення розміру імплантів для грудей.

Практичний тест також може допомогти: є зовнішні імпланти, які можна помістити в бюстгальтер, щоб ви могли побачити, які форма і розмір виглядають найкраще. Вдягніть одяг, який ви носите і який вам подобається – різниця стає одразу очевидною. Деякі хірурги використовують засоби 3D візуалізації, які допоможуть вам переглянути можливі результати.

Форми і типи грудних імплантів

Існує багато різних імплантів, тому що кожна жінка унікальна, і кожне тіло відрізняється від іншого. З такою кількістю доступних варіантів, ви і ваш хірург можете знайти найкращий для вас імплант.

Пошук потрібного розміру, форми та типу

Круглі імпланти

Круглі імпланти імітують груди молодої жінки. Вони мають однакову форму у верхній і нижній половині.

Пошук потрібного розміру, форми та типу

Анатомічні імпланти

Імпланти анатомічної форми повторюють груди дорослої жінки. Їхня верхня половина трохи більш плоска, нижня половина округла.

Докладніше про імпланти POLYTECH.

Розріз і розміщення імплантів грудей

Грудні імпланти можуть бути вставлені і розміщені різними способами. Місце проведення розрізу залежить від результатів вашого попереднього обстеження. Тип встановлення та розташування імплантів визначається декількома факторами: вашою анатомією, вашими особистими уподобаннями та рекомендацією вашого хірурга.

ІНФРАМАММАРНИЙ РОЗРІЗ

Найбільш поширений розріз для збільшення грудей. Він проводиться в складці під молочною залозою.

ТРАНСАКСІАЛЬНИЙ РОЗРІЗ

Хірургічний розріз зі сторони пахви.

ТРАНСАРЕОЛЯРНИЙ РОЗРІЗ

Хірургічний розріз на ареолі.

ПЕРІАРЕОЛЯРНИЙ РОЗРІЗ

Хірургічний розріз навколо ареоли.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.