You are here:

Програма гарантії Implants of Excellence (Імпланти Досконалої Якості)

З програмою Implants of Excellence ми документуємо високу якість силіконових гелевих імплантів, вироблених компанією POLYTECH — для вашої безпеки. Програма гарантує високу особисту безпеку для пацієнтів, які обрали наші грудні імпланти, а також гарантує використання високоякісних матеріалів, доступних для грудних імплантів.

У разі успішної реєстрації, ви отримаєте підтвердження.

Переваги програми

Для всіх типів грудних імплантів POLYTECH, а також сідничних імплантів передбачено пожиттєву гарантію та безкоштовну заміну у разі розриву оболонки. Для імплантів молочної залози з поверхнями MESMO®sensitive та POLYtxt® додатково гарантується заміна імпланту у випадку капсулярної контрактури III-IV ступеня по класифікації Бейкера протягом 10 років після операції.

Крім цього, для грудних імплантів POLYTECH з поверхнею Microthane® у випадку капсулярної контрактури III-IV ступеня по Бейкеру або обертання імалантату гарантується безкоштовна заміна протягом 15 років після операції.

Важливо: Необхідно зареєструватися
протягом 6 місяців після операції

Хочете взяти участь у програмі «Implants of Excellence» (Імпланти Досконалої Якості)? Участь є добровільною і потребує реєстрації протягом 6 місяців після операції.

Ви можете зареєструватися онлайн. Заповніть, будь ласка, форму за посиланням:

https://ioeregistration.polytechhealth.com/

Після успішної реєстрації ви отримаєте підтвердження вашої гарантії електронною поштою.

Щорічне опитування: причина, чому ми просимо вас зареєструватися

Ваше благополуччя важливе для нас. З цієї причини ми будемо зв’язуватися з вами щороку та запрошувати до участі в нашому опитуванні. Щоб з вами зв’язатися, нам потрібен ваш дозвіл.

Це легко: анкета персоналізована, на питання легко відповісти — пропонується багато варіантів відповідей. Нам цікаво знати, наскільки ви задоволені після операції. Щоб ваша участь у програмі Implants of Excellence (Імпланти Досконалої Якості) була продовжена на ще один рік, вам необхідно відповісти на питання нашої анкети.

До речі: у вашому електронному запрошенні ви також отримаєте невеликий аналіз наших попередніх опитувань — ми хочемо, щоб ви були добре поінформовані про ваші імпланти.

ПРИМІТКА: опитування проводиться щороку в квітні або травні. Ми контактуємо з усіма зареєстрованими пацієнтами, які пройшли операцію до 30 березня попереднього року.

Щорічно ви отримуєте нові дані доступу у вашому електронному запрошенні. Якщо Ви не отримали електронного листа до кінця травня, будь ласка, зв’яжіться з нами через: ioe[at]polytechhealth.com.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.