You are here:

Вплив ваги

B•Lite® Легкі імпланти для грудей

Тканини, які утворюють груди, з часом втрачають свою еластичність та стають більш сприйнятливими до сили тяжіння. Менша вага призводить до меншого розтягування.

Значно легші, ніж традиційні імпланти

Зменшення ваги імпланту безпосередньо зменшить навантаження на ваші груди, потенційно покращуючи ваш комфорт, особливо під час занять спортом та дозвілля.

Еффект ваги B - Lite® Легкі імпланти

Інновація B•Lite®

Всі грудні імпланти складаються з оболонки і наповнювача. Наповнювачем у традиційних імплантах є або силіконовий гель, або сольовий розчин (солона вода). Інновація B•Lite® — це унікальне поєднання добре відомих, клінічно перевірених матеріалів для створення легкого наповнювача завдяки постійному зв’язку мініатюрних порожніх сфер у стандартному силіконовому гелі для імплантації, що робить імпланти значно легшими.

В імплантах B•Lite® використовують стандартну оболонку POLYTECH, яка була безпечно і успішно застосована в сотні тисяч інших процедур.

B·Lite

Часті запитання

Що таке мікросфери B-Lite?

Гель B-Lite® створюється шляхом постійного приклеювання дрібних порожніх сфер у стандартний силіконовий гель для імплантації, що робить імпланти значно легшими. Мікросфери широко використовуються в низці застосувань. Вони є біосумісними і можуть бути знайдені в медичних пристроях і косметиці (1) Мікросфери інтегруються в когезивний гель і їхній зв’язок із гелем залишається неушкодженим навіть у малоймовірному випадку розриву імпланта. Гель B-Lite® включає технологію, що використовується в космічній техніці, пропонуючи значно менше ваги. Мікросфери є біосумісними і використовуються в багатьох видах медичних пристроїв, наприклад в ортопедії, стоматології, офтальмології та нейрохірургії (1).

B-Lite Легкі імпланти є відносно новими для ринку, тож як пацієнти можуть бути впевнені, що вони безпечні?

Імпланти B-Lite® були розроблені мультидисциплінарною командою лікарів, вчених та інженерів, а потім широко проходили тестування протягом 10 років, перш ніж були запропоновані пацієнтам.

Всі матеріали, що використовуються у виробництві імплантів марки B-Lite®, що мають маркування СЕ, добре задокументовані, безпечні, інертні, біосумісні та мають довгу історію використання в медицині. (1) Імпланти B-Lite® використовують стандартну оболонку POLYTECH, що використовується в сотні тисяч процедур.

Який вплив має вага імпланту на тканину молочної залози (комфорт, довговічність результатів)?

Підвищена вага дорівнює збільшеній гравітаційній тязі, що підвищує навантаження і натяг грудей і навколишніх тканин. В кінцевому підсумку це може призвести до обвисання, а також викликати біль у спині та шиї. Рух молочної залози під час фізичної активності посилює вплив ваги, що може викликати дискомфорт і збільшити навантаження і натяжіння тканини молочної залози. Менша вага дорівнює меншому натяжінню. Це так просто.

З чого вироблений гель B-Lite?

Мікросфери B-Lite® – це маленькі мікроскопічні кульки, які дуже сильні, але надзвичайно легкі. Мікросфери біосумісні і дуже стабільні.

Чи безпечні мікросфери?

Так. Мікросфери вже широко використовуються в ряді застосувань. Вони є біосумісними і можуть бути знайдені в медичних пристроях і косметиці. Мікросфери поширені в стоматології, ортопедії, урології та багатьох інших галузях медицини (1) Мікросфери інтегруються в когезивний гель і їх зв’язок з гелем залишається незмінним навіть у малоймовірному випадку розриву імпланту. Випробування на міцність при стисканні показали, що боросилікатні мікросфери в B-Lite® можуть витримувати тиски понад 200 фунтів на квадратний дюйм (> 13 атм), що значно перевищує діапазони тисків, які, як передбачається, будуть піддаватися після імплантації, в тому числі під час польоту і відпочинку.

Чому імпланти білі?

Це відображення світла на мікросферах гелю.

Що є додатковою перевагою B-Lite в мамографії?

Хоча білі і непрозорі у видимому світлі, мікросфери покращують якість результатів у мамографії та ультразвуковому дослідженні (2).

Розділ

Empty section. Edit page to add content here.

Який вплив має вага імпланту на тканину молочної залози (комфорт, довговічність результатів)?

Підвищена вага дорівнює збільшеній гравітаційній тязі, що підвищує навантаження і натяг грудей і навколишніх тканин. В кінцевому підсумку це може призвести до обвисання, а також викликати біль у спині та шиї. Рух молочної залози під час фізичної активності посилює вплив ваги, що може викликати дискомфорт і збільшити навантаження і натяжіння тканини молочної залози. Менша вага дорівнює меншому натяжінню. Все просто.

Головна

Джерела:

  1. Govrin-Yehudain, Jacky et al: Lightweight Breast Implants: A Novel Solution for Breast Augmentation and Reconstruction Mammaplasty, Aesthet Surg J. 2015 Nov; 35(8): 965–971. doi:1093/asj/sjv080
  2. G&G Biotechnology data on file.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.