You are here:

Грудні імпланти з Німеччини

Ми є єдиним німецьким виробником імплантів для грудей та інших силіконових імплантів, що виготовляє продукцію виключно на своєму підприємстві в Німеччині. Кожен імплант підлягає суворому контролю якості та ретельній перевірці. Це гарантує, що наша продукція не тільки відповідає міжнародним вимогам, але й перевищує їх. Хірурги в більш ніж 75 країнах довіряють нашим продуктам.

Дотримання стандартів якості у POLYTECH

Поза нашою увагою не лишається жодна дрібниця. У нас немає випадковостей.

Завдяки нашому комплексному контролю якості ми гарантуємо, що кожен із наших імплантів відповідає найвищим стандартам безпеки.

Всі наші продукти та кожен етап їхнього виготовлення контролюються і постійно перевіряються за прозорою системою управління якістю. Це вибір матеріалів, розробка продукції, безпосередньо виробництво, стерилізація, забезпечення якості зберігання, розповсюдження продукції та обслуговування клієнтів.

Під час виробництва ми ретельно перевіряємо кожен імплант до і після кожного етапу. Ми постачаємо тільки ті продукти, які пройшли кожен із наших тестів.

Зроблено в Німеччині

  • Усі наші імпланти розроблені та виготовлені в Німеччині з надзвичайною обережністю. Вони відповідають найвищим стандартам якості та адаптовані до найсучасніших технологій.
  • Наша продукція постійно покращується. Разом із впровадженням інновацій ми також враховуємо всі рекомендації, які отримуємо від хірургів.
  • Ми ретельно перевіряємо кожен імплант, щоб гарантувати високий рівень безпеки та стандартів якості.
  • Механічні тести гарантують, що наші імпланти витримають навантаження.
  • Наші імпланти заповнені високо когезивним медичним силіконовим гелем, який схвалений для тривалого використання.

Сертифікати

Ми постійно розробляємо нові технологічні процеси, щоб відповідати високим стандартам якості та сучасним вимогам до медичних виробів. Ми не лише дотримуємося вимог законодавства, але і враховуємо потреби хірургів і пацієнтів.

Тут ви можете знайти інформацію про наші сертифікати:

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.