You are here:

Історія POLYTECH розвиток нашої компанії та наших імплантів

timeline_pre_loader

1986

Компанія POLYTECH була заснована у місті Дібург, неподалік від Франкфурта-на-Майні. Спочатку компанія зосереджується на медичних виробах для ортопедичного лікування та компресійному одязі для пацієнтів з опіками.

Історія

1987

Американський виробник медичних приладів Cooper Surgical та Aesthetics and Natural Y доручають POLYTECH дослідити, чи варто було б вивести на німецький ринок грудні імпланти. POLYTECH починає продавати грудні імпланти у Німеччині.

Історія

1988

POLYTECH розширює асортимент своєї продукції: на додаток до грудних імплантів, компанія включає гомілкові та сідничні імпланти. У цей час вони все ще виробляються у Бразилії.

POLYTECH запроваджує паспорт імпланта.

Історія

1992

У співпраці з лікарями та хірургами POLYTECH розвиває ринок силіконових імплантів, вкритих поліуретановою піною. Виробничий комплекс у місті Дібург розширено, а для контролю якості, упаковки та стерилізації імплантів запроваджені стерильні приміщення.

Історія

1993

POLYTECH розширює співпрацю з партнерами з дистрибуції, поширюючись на всю Європу. Розширення операцій із маркетингу та дистрибуції.

Історія

1995

Починаючи з 1995 року, продукції POLYTECH дозволяється мати знак CE. У 2003 році POLYTECH стає першою компанією в світі, яка отримала схвалення для сертифікації III класу для грудних імплантів.

Історія

2008

Всі виробничі операції перенесені в Дібург. Операції з маркетингу та дистрибуції розширюються та орієнтуються на міжнародний ринок. Компанія змінює назву на POLYTECH Health & Aesthetics.

Історія

2010

Створена дистриб’юторська мережа в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з акцентом на Австралію, Нову Зеландію, В’єтнам і Малайзію.

Історія

2011

POLYTECH святкує 25-річчя. Дистриб’юторські структури в Центральній і Південній Америці розширюються і консолідуються, також готується вихід на ринок Китаю.

Історія

2012

Модернізовано існуючі виробничі потужності, проводяться підготовчі роботи для постійного розширення потужностей.

Історія

2013

Виробничі потужності збільшені на 50%. POLYTECH збільшує свою дистриб’юторську мережу в регіоні EMEA і в Центральній Америці.

Історія

2014

POLYTECH зміцнює міжнародну дистриб’юторську команду та вводить дві керівні посади для Південної Америки та Азії. У той же час розширено німецьку команду з продажу та обслуговування клієнтів. Готується дозвіл на продукцію в Китаї.

Історія

2015

POLYTECH збільшує виробничий комплекс в Дібурзі на 800 квадратних метрів. У штаб-квартиру компанії в Дібурзі прийнято 30 нових працівників і розпочато збільшення обсягів виробництва, схвалення та управління якістю. Призначено нового генерального директора.

Історія

2016

POLYTECН отримує схвалення на торгівлю імплантами в Китаї. Готується розширення дистриб’юторської мережі в Азії з фокусом на Тайвані, Індонезії, Таїланді та Малайзії.

Аби прискорити ріст компанії, Deutsche Beteiligungs AG (DBAG) купує більшість акцій POLYTECH в межах управлінського викупу. Нові власники компанії встановлюють курс на зростання та збільшення прибутковості.
Готуються до публікації результати першого дослідження щодо переносимості поліуретанових грудних імплантів при первинному збільшенні грудей.

Історія

2017

Розширення виробничих потужностей в Дібурзі завершено, розпочато проведення процесів в нових чистих кімнатах.

Готується клінічне дослідження інноваційного покриття з протеїну шовку для поверхонь імплантів, розроблене у співпраці з компанією AMSilk.

Опубліковані результати дослідження переносимості поліуретанових імплантів в реконструкції грудей, після якого оприлюднюється дослідження сумісності наших імплантів в збільшенні грудей.

Історія

2018

Завдяки сівпраці POLYTECH з AMSilk, першим світовим виробником синтетичних шовкових біополімерів для медичних виробів, проводиться перше клінічне випробування безпеки силіконових імплантів із шовковим покриттям.

POLYTECH бере на себе управління G&G Biotechnology та отримує права на B-Lite® — легкі грудні імпланти, в розробці яких раніше брала участь. Зараз вони вже повністю виробляються в Дібурзі.

Історія

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.