You are here:

Правильний хірург для вашої операції з корекції грудей

Перед операцією з корекції грудей ви повинні вирішити безліч питань. Найважливішим є вибір кваліфікованого, досвідченого хірурга, якому ви довіряєте. Ваше особисте відчуття є цінним індикатором — ви повинні бути впевнені у своєму рішенні. Нижче наведено кілька порад для полегшення пошуку хірурга.

Пошук хірурга

Знайти ідеального хірурга може бути складно. Але за допомогою цільового пошуку ви обов’язково зробите правильний вибір. Асоціації хірургів є гарною відправною точкою для пошуку. Часто ваші друзі та знайомі можуть дати вам рекомендації. Довідайтеся і поділіться своїм досвідом з іншими.

Перш ніж записатися на прийом до хірурга.

Ви не повинні вирішувати негайно. Досить поширеним є розгляд кандидатур різних пластичних хірургів, а свій вибір ви зробите потім. Крім кваліфікації та досвіду, важливу роль відіграє й естетичний підхід.

Ваша інтуїція також може часто показати, чи знайшли ви правильного хірурга. Якщо ви почуваєтесь добре поінформованою і мотивованою після консультації, хірург вам підходить. З іншого боку, якщо ви невпевнені і відчуваєте, що хірург вам неприємний, слід продовжити пошук. Не соромтеся попросити когось супроводжувати вас на консультацію. Думка іншої людини часто допомагає зробити вибір.

Це ваше тіло, ваше благополуччя і ваше здоров’я. Витратьте стільки часу, скільки вам необхідно. Ви самі вирішуєте, чи зробити і коли зробити наступний крок.

Консультація перед операцією на грудях

Медична консультація є ідеальною можливістю для обох сторін пізнати один одного. Ваш хірург так само буде вирішувати, чи ви підходите і для якої саме процедури.

Хороші пластичні хірурги завжди будуть максимально пояснювати, формувати реалістичні очікування, допоможуть вам сформулювати свою власну, добре обґрунтовану, думку. Проте тіло кожної жінки є унікальним, і не всі заходи підходять для всіх пацієнтів. Ваш хірург повинен завжди враховувати ваші особисті потреби, стан здоров’я та історію хвороби, а також вирішувати, що найкраще підходить для вас. Це може означати і відмову.

Коли ви робите свій вибір, поміркуйте, чи естетичний підхід хірурга відповідає вашому особистому смаку. Краса знаходиться в очах глядача, і кожен відчуває її по-різному. У цій сфері ви і ваш хірург повинні мати однакові погляди.

Чим ближче ви співпрацюєте зі своїм хірургом для визначення реалістичних цілей, тим більш задоволеними ви будете результатом операції.

Кваліфікація та досвід вашого хірурга

Коли постає питання пошуку надійного та компетентного хірурга, слід звернути особливу увагу на його кваліфікацію та досвід роботи. Приділіть увагу наступним факторам:

  • Кваліфікація та досвід завжди повинні бути першими при виборі хірурга. Не ціна. Тому що ваше здоров’я — це найцінніше.
  • Переконайтеся, що ваш хірург є членом визнаної асоціації. Водночас слід перевірити кваліфікацію хірурга. Існують також менш визнані асоціації.
  • В середньому, хірургу потрібно більше десяти років, щоб стати справді досвідченим. Переконайтеся, що ваш хірург також має досвід власне у сфері, яка вас цікавить.
  • Де оперує ваш хірург? Він повинен працювати лише в акредитованих медичних закладах.
  • Перевіряйте твердження свого хірурга. Ваш хірург повинен бути чесним з вами і не обіцяти нереальних результатів.

Визнані асоціації пластичних хірургів

На жаль, є хірурги, які пропонують косметичні операції без відповідної хірургічної кваліфікації. На сайтах авторитетних асоціацій естетичної пластичної хірургії ви знайдете списки компетентних пластичних хірургів по всьому світу.

ISAPS

Десять питань, які ви повинні запитати у свого хірурга перед операцією на грудях

Ця анкета допоможе вам заздалегідь уточнити важливі моменти:

Фотографії до та після

У кожного є своє визначення краси. Тому для хірурга важливо поділяти з вами ваше почуття прекрасного. Фотографії до/після попередніх пацієнтів покажуть вам роботу хірурга і проллють світло на його бачення красивого тіла. Крім того, ці фотографії також допомагають отримати реалістичну картину результату втручання.

Звичайно, хірург покаже вам лише найкращі результати. Переконайтеся, що фотографії показують пацієнтів з будовою тіла, схожою на ваше.

Збільшення грудей за кордоном

Розглядати можливість пластичної хірургії за кордоном може бути дуже привабливим, особливо під час курортного сезону. Майте на увазі, що стандарти охорони здоров’я та безпеки не однакові всюди. Дізнайтеся, які правила застосовуються та чи захищені ваші права. Переконайтеся, що всі витрати (до та після операції) покриті.

Якщо ви вирішили пройти операцію за кордоном, оберіть тільки такого хірурга, який володіє вашою рідною мовою, щоб переконатися, що між вами не виникає непорозумінь. Комплексні консультації та відкритий діалог мають вирішальне значення для досягнення хорошого результату.

Поїздки, до яких включено косметичну операцію зі збільшення грудей, часто рекламують як відпустки. Однак після операції ваше тіло потребує відпочинку і релаксації. Типові для відпочинку заходи, такі як танці, плавання, загоряння або вживання алкоголю, заборонені протягом цього часу.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.