You are here:

Після операції на грудях

Під час вибору дати вашої косметичної операції важливо запланувати досить тривалий період відновлення після цієї процедури. Збільшення грудей це справжня операція з можливими пов’язаними з цим ризиками та наслідками, включно з болем або рубцюванням. І так само, як і після будь-якої іншої операції, ваше тіло повинне відновитися після цього.

Відразу після операції ви можете не почуватися добре. Це нормальна реакція, і насамперед вона викликана залишковими наслідками анестезії. Найважливіше дати своєму тілу час, щоб відновитися.

Не намагайтеся прискорити процес загоєння. Це надзвичайно важливо при будь-якій операції.

Середній час відновлення

Поставтеся до періоду реабілітації серйозно. Після операції зосередьтеся на вашому відновленні. Допоможіть своєму тілу одужати.

Дотримуйтеся інструкцій вашого хірурга

Ваш хірург поінформує вас про догляд після операції. Якщо у вас виникли питання або ви не повністю зрозуміли інструкції, не соромтеся звертатися до свого лікаря.

Ванна та душ

Зверніть увагу на те, щоб розріз був сухий. Вода може пошкодити струп, що може зашкодити утворенню нової шкіри. Швидкий душ, як правило, можна приймати, але, оскільки ви будете ослаблені після операції, ви можете відчути запаморочення. В такому випадку краще сісти на пластиковий стілець. Спочатку помийтеся вологою тканиною, а ополосніться вже після невеликого відпочинку, щоб відновити свої сили.

Компресійний одяг

Навіть якщо він іноді незручний, завжди одягайте компресійний бюстгальтер. Цілодобово. Знімайте його тільки під час душу.

Виснаження після операції

Цілком нормально відчувати втому після операції. Як і при будь-яких операціях, природним буде біль. Забезпечивши собі достатній відпочинок і здорове харчування, ви незабаром почуватиметися краще. Вставайте кожні 2-3 години і робіть кілька кроків це сприяє загоєнню і збільшує енергію. Регулярно відвідуйте туалет.

Знову: не курити!

Куріння сповільнює процес загоєння і збільшує ризик ускладнень.

Будьте терплячими

Дайте своєму тілу час, який йому потрібен, щоб звикнути до нової реальності. Незважаючи на те, що збільшення грудей відразу видно, остаточна форма і розмір молочної залози часто проявляється через шість місяців. Будьте терплячими і до рубців від операції на грудях. Поки вони заживають, легке почервоніння є цілком нормальним.

Розслабтеся

Насолоджуйтеся часом відновлення. Читання або медитація, перегляд декількох фільмів або сон. Сон — це найкраща і найбільш природна форма відновлення.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.