You are here:

Підготовка до операції на грудях

Виконайте своє домашнє завдання!

Чим більше ви знаєте, тим впевненіше ви будете себе почувати щодо збільшення грудей. Не поспішайте і дізнайтеся про операцію, ризики, анестезію, тривалість анестезії та якість ваших імплантів.

Ще більше питань

До операції на грудях у вас буде виникати безліч питань. Це абсолютно нормально. Запишіть свої питання і не соромтеся обговорювати їх з вашим хірургом – відкрито і безпосередньо. Немає причин соромитись або почувати себе незручно. Важливо, щоб ви відчували себе впевнено у своєму рішенні. Ось список питань, які виникають у багатьох пацієнтів перед операцією.

Психологічна підготовка

Для більшості жінок збільшення грудей приносить багато змін. Тим не менш, ви повинні мати реальні очікування щодо результату процедури. Ви повинні почувати себе добре поінформованими, мотивованими і, перш за все, впевненими у своєму рішенні.

Будьте готові і до негативних коментарів.

Є люди, які не зрозуміють ваше рішення. Намагайтеся бути поряд з людьми, які підтримують вас і поважають ваш вибір.

Зберіть свою команду

Незалежній особистості може здатися незручним звертатися за допомогою до інших. Але після операції вам доведеться на деякий час стати залежною від інших. Як довго вам буде потрібна допомога, залежить від вашого індивідуального випадку: наприклад, якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини, ви повинні попросити друзів або родичів допомогти вам доглядати за ними. У будь-якому випадку, вам знадобиться хтось, хто допоможе вам приїхати на операцію, зможе забрати вас після неї і залишитися з вами протягом перших 24-48 годин.

Позитивна підтримка

Після операції краще не бути поряд з тими, хто може поставити під сумнів ваше рішення. Проводьте час з людьми, які вас розуміють і піднімають настрій.

Друг краще, ніж будь-яке таксі

Не беріть таксі додому після операції. Попросіть друга забрати вас, залишитися з вами і переконатися, що ви добре почуваєтесь і відчуваєте себе комфортно.

Здоровий спосіб життя

Регулярні фізичні вправи і здорове, збалансоване харчування є ідеальною підготовкою до операції. Звичайно, після операції слід продовжувати вести здоровий спосіб життя.

Діти

Під час підготовки до операції переконайтеся в тому, що хтось подбає про ваших дітей. Відразу після хірургічного втручання ви не зможете їздити або готувати їжу. Ви також не зможете забрати своїх дітей зі школи або виконувати інші фізичні завдання.

Домашні тварини

Те ж саме стосується і домашніх тварин. У перший тиждень після операції ви не зможете піклуватися про них, і тому вам знадобиться підтримка інших: вигуляти собаку чи погратись з кішкою. Крім того, домашні тварини прагнуть вашої компанії; вони стрибають на вас у привітанні, сидять на колінах і можуть бути небезпечними. Потрібно уникати таких ситуацій, якщо це можливо.

Ви вагітні?

Питання може здатися дивним, але будьте обережними перед операцією і з’ясуйте, чи це не так.

Припиніть курити!

Куріння затримує процес загоєння і збільшує ризик ускладнень. Припиніть курити перед операцією на грудях. Куріння також уповільнює кровообіг і розчиняє еластин у ваших тканинах, що зі свого боку знижує пружність шкіри. Куріння не тільки негативно впливає на ваше здоров’я, але і на вашу красу.

Розваги

Після операції на грудях у вас буде багато вільного часу. Скористайтеся цією можливістю, щоб прочитати книги, які ви давно хотіли прочитати, подивитися нові сезони улюблених серіалів, пройти онлайн мовний курс або просто відпочити. Балуйте себе якомога довше, щоб забезпечити собі належне одужання. Отож підготуйте для себе багато книг, відео та ін.

Подушки, подушки та ще раз подушки

Чим більше, тим краще. Подушки не тільки м’які, вони також підтримують вас і дозволяють вам лежати прямо. Крім того, ми рекомендуємо вам засинати на спині, обклавшись подушками, щоб було легше утримувати правильне положення тіла.

Піжама та зручний одяг

Відновлення проходить легше в комфортному одязі. Оскільки після операції ви не можете піднімати руки високо, ви повинні підготувати для себе заздалегідь такий одяг, щоб його було легко одягати і знімати (наприклад, на блискавці).

Про всяк випадок

Переконайтеся, що всі важливі номери телефонів зберігаються у вашому смартфоні, щоб ви могли швидко зателефонувати людині, яка перебуватиме з вами протягом перших 24 годин після операції, друзям, хірургу, няні вашої дитини та доглядальнику вашого домашнього улюбленця, до клініки або аптеки, до ресторанів з службою доставки їжі.

Ваш комфорт

Якщо у вас не буде можливості знайти свіжоприготовлену їжу відразу після операції, вам слід заздалегідь підготуватися. Купуйте здорові, легкі для приготування продукти, а також фрукти та перекуси або приготуйте страви заздалегідь. Головне – розслабитися і насолодитися гарною їжею.

Організуйте холодильник по-новому

Через день після операції рухати руками буде достатньо складно. Переконайтеся, що всі важливі речі розміщені на комфортній для вас висоті та є легко доступними. Ви не зможете піднімати нічого важкого. Краще користуватися маленькими пляшками для води, ніж великими.

Зробіть речі простішими

Те, що здавалося простим до операції, може стати проблемою в наступні дні після неї. Наприклад, миття посуду може виявитися дуже складним. Підготуйте паперовий та пластиковий посуд для себе. Це звільнить вас від миття, а також врятує від уламків, якщо ви раптово впустите посуд і він розіб’ється.

Підготуйте свою ванну кімнату

Всі важливі речі для повсякденних потреб повинні бути легко доступними і в наявності. Переконайтеся, що у вас є достатньо туалетного паперу, зубної пасти і, при необхідності, тампонів або прокладок. Навіть відрізи зволоженої тканини можуть бути дуже корисні в цій ситуації.

Зберігайте готівку під рукою

Навіть якщо ви зазвичай платите карткою, ви завжди повинні мати готівку під рукою після операції. Таким чином, ви можете заплатити за доставку продуктів або попросити друзів придбати щось для вас.

Підготовка зовнішнього вигляду

Коли ви будете одужувати після операції, ви не зможете виконувати багато звичних процедур краси. Подбайте про декілька з них до операції – наприклад, манікюр або педикюр, фарбування волосся або епіляція воском.

За день до операції на молочній залозі

Що потрібно враховувати за день до операції зі збільшення грудей:

 • Пийте багато води або чаю.
 • Їжте здорову їжу.
 • Змийте темний лак. Це необхідно для вимірювання насичення крові киснем медичним персоналом.
 • Вимийте себе антимікробним милом.
 • Зніміть весь пірсинг.
 • Не вдягайте прикраси.
 • Знову перегляньте свій план з людиною, яка вам буде допомагати після операції.
 • Переконайтеся, що у вас немає інших запитань щодо процедури.
 • Покладіть до сумки посвідчення особи, страхування, окуляри та футляр до них (не вдягайте контактні лінзи на операцію), вільний одяг та кросівки.
 • Не їжте і не пийте нічого після опівночі. В іншому випадку ви не зможете добре перенести анестезію.

  Чекаємо на ваш відгук

  Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.