You are here:

Міркування перед операцією на грудях: Від ризиків до витрат

Чи готові ви до змін?

Приділіть стільки часу, скільки ви вважаєте за необхідне, щоб ретельно все зважити. Ви повинні сформувати реалістичні очікування щодо результатів косметичної операції, зрозуміти, які існують для вас обмеження, які ризики від збільшення грудей. Будь-яка операція виснажує духовні і фізичні сили. Довіртесь своєму хірургу у тому, чи ви фізично і психічно готові до операції.

Цілком нормально нервуватися перед такою зміною. Розмовляйте відкрито зі своїм хірургом про свої почуття і заздалегідь роз’яснюйте всі питання. У той же час ви не повинні відчувати себе зобов’язаною пройти пластичну операцію тільки тому, що у вас була консультація з хірургом. Ви завжди можете змінити свою думку і відмовитись – ніякого тиску.

Яка вартість операції на молочній залозі?

Ви ніколи не повинні йти на пластичну операцію, щоб задовольнити когось, але тільки для того, щоб почувати себе більш комфортно зі своїм власним тілом. Мова йде про ваше здоров’я – і це ваш найцінніший актив. Таким чином, ви не повинні надавати перевагу більш дешевим варіантам пластики молочної залози. Якщо ви не можете дозволити собі операцію з найкращим для вас хірургом, то краще відкладіть цю процедуру на деякий час, а не вибирайте іншого хірурга. Якщо ви шукаєте дешеві пропозиції з косметичної хірургії, пам’ятайте, що ви ніколи не повинні економити на безпеці, вашому здоров’ї або якості операції. Не ризикуйте здоров’ям – навіть якщо отримуєте надзвичайно вигідну пропозицію з операції на грудях.

Які є ризики та можливі ускладнення?

У POLYTECH ми прагнемо надавати пацієнтам повну інформацію. Це також необхідно для раннього виявлення симптомів, що зі свого боку може призвести до своєчасного лікування та позитивного прогнозу.

Як і в будь-якій іншій хірургічній процедурі, при операціях зі збільшення або реконструкції грудей присутні ризики, а також можуть виникнути ускладнення. Це ризики, пов’язані з анестезією, асиметрією, зміщенням імпланту, збільшенням рубців, сенсорними порушеннями, капсулярною контрактурою, інфекцією, серомою, втратою цілісності оболонки. Ці ускладнення можуть призвести до необхідності повторної операції або видалення імпланту з або без заміни. Ви завжди повинні обговорювати з лікарем можливі ризики та наслідки введення імпланту перед операцією на молочній залозі. Хірурги зобов’язані описати ризики операції на грудях і відповісти на всі ваші запитання.

Чи впливають грудні імпланти на частоту виникнення раку молочної залози?

У великих дослідженнях, опублікованих на сьогоднішній день, було оцінено, що жінки з імплантами грудей не схильні до вищого ризику раку молочної залози в порівнянні з жінками без імплантів (1-5).

У останніх публікаціях також згадується BIA-ALCL (анапластична лімфома, пов’язана з імплантацією молочної залози), підтип лімфоми, яка може виникати навколо імплантів грудей. Це не рак молочної залози, і це дуже рідкісна хвороба: її частота становить 33 випадки на 1 мільйон протягом життя жінки з імплантами грудей (8), порівняно з ризиком захворіти на рак молочної залози протягом усього життя у 1 з 8 жінок (з або без імплантів) (8). Причина, чому вона розвивається, досі невідома, але її стало просто діагностувати і можна ефективно лікувати на ранній стадії з хорошими прогнозами (6-7). Виходячи з поточної інформації (лютий 2019 р.), можна стверджувати, що немає такого типу імпланту і його поверхні, які б не створювали навіть низького рівня ризику захворювання на BIA-ALCL.

Будь-які випадки пізньої сероми, що розвиваються після імплантації, слід лікувати відповідно до медичних стандартів. Потрібно регулярно проходити обстеження у свого лікаря. Якщо ви помітили зміни в грудях, такі як набряк, почервоніння, біль, затвердіння грудей, негайно зверніться до лікаря.

Бути проінформованим!

Вагітність і грудне вигодовування

Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, повідомте свого хірурга: вагітність є абсолютним протипоказанням для операції на грудях, так само і у випадку грудного вигодовування. Грудні імпланти не повинні впливати на вашу майбутню здатність годувати грудьми. Тим не менш, ви повинні повідомити про свої плани заздалегідь, щоб запланувати процедуру відповідно. Доцільно проводити збільшення грудей тільки після вагітності. Навіть якщо зміни у вашому тілі не впливають на самі імпланти, вони можуть мати тривалий вплив на форму ваших грудей.

Речі, які варто розглянути заздалегідь

Ви молодші 20 років?

У випадку, якщо ви молодші 20 років і розмірковуєте над операцією зі збільшення грудей, рекомендується не поспішати. Для досягнення найкращих результатів жінка повинна почекати, поки її груди не будуть повністю сформовані, а потім вирішувати.

Речі, які варто розглянути заздалегідь

Плани на майбутнє

Якщо ви плануєте схуднути або завагітніти, бажано відкласти пластичну операцію. Хоча зміни ваги не впливають на самі імпланти, вони можуть змінити вигляд ваших грудей.

Речі, які варто розглянути заздалегідь

Чи є у вас проблеми зі здоров’ям?

Косметична хірургія є великим навантаженням для вашого тіла, і її можна розглядати як можливість лише в тому випадку, якщо у вас немає проблем зі здоров’ям. Якщо у вас є захворювання, які можуть становити загрозу під час операції на грудях, ваш хірург може вирішити відкласти або навіть відмовити у виконанні процедури. Обов’язково надайте своєму хірургу повну інформацію про ваш стан здоров’я, щоб забезпечити поглиблену оцінку вашого випадку.

Джерела:

 1. American Council On Science And Health (1996) Silicone breast implants: why has science been ignored? (German translation available from POLYTECH Health & Aesthetics GmbH)
 2. The report of the independent review group (1998) Silicone breast implants. Crown, London
 3. Friis, S., McLaughlin, J.K., Mellemkjaer, L., Kjoller, K.H., Blot, .J., Boice, J.D. Jr., Fraumeni, J.F. Jr., Olsen, J.H. (1997) Breast implants and cancer Risk in Denmark. International Journal of Cancer 71, 956-958
 4. Deapen, D.M., Bernstein, L., Brody, G.S., (1997) Are breast implants anticarcinogenic? A 14-year follow-up of the Los Angeles study. Plast. Reconstr. Surg. 99, 1346-1353
 5. Bryant, H., Brasher, P. (1998) Breast implants and breast cancer – reanalysis of a linkage study. N. Eng. J. Med. 332, 1535-1539
 6. Hester, T.R., Ford, N.F., Gale, P.J., Hammett, J.L., Raymond, R., Turnbull, D., Frankos, V.H., Cohen, M.B. (1997) Measurement of 2,4-toluenediamine in urine and serum samples from women with Même or Replicon implants. Plast. Reconstr. Surg. 100, 1291ff
 7. Food and Drug Adminstration (1995) Department of Health and Human Services Update: study of TDA released from polyurethane foam-covered breast implants. June 27, 1995.
 8. Doren, E.L., Miranda, R.N., Selber, J.C., Garvey, P.B., Liu, J., Medeiros, L.J., Butler, C.E., Clemens, M.W. (2017) U.S. Epidemiology of Breast Implant-Associated Large Cell Lymphoma. Plast. Reconstr. Surg. 139(5), 1042-1050

  Чекаємо на ваш відгук

  Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.