You are here:

КОМПАНІЯ
Досвід, який ви відчуваєте

POLYTECH Health & Aesthetics — це один із провідних світових виробників силіконових імплантів. Наш успіх безпосередньо пов’язаний з нашим інноваційним духом, прагненням до якості та більш ніж 30-річним досвідом.

Створена у 1986 році в місті Дібург (Німеччина), наша компанія продовжує розширювати спектр своїх послуг і постійно розвивати асортимент продукції. Сьогодні реконструктивні та естетичні пластичні хірурги в усьому світі довіряють нашим імплантам в ідеальному відтворенні м’яких тканин тіла людини: від грудей до гомілок.

Наша місія завжди полягала в розробці індивідуальних рішень для найрізноманітніших вимог. Кожна людина унікальна, має різні побажання і свої уявлення про ідеал краси. Наші імпланти є уособленням цієї ідеї: тільки в напрямку грудних імплантів ми пропонуємо більше ніж 2000 варіантів. Всі вони розроблені з урахуванням найвищих стандартів безпеки.

Імпланти POLYTECH: прагнення якості

З найпершого дня наша філософія полягає в тому, щоб досягати досконалості. У 1995 році ми були першим європейським виробником грудних імплантів, який отримав знак CE.

Це трапилось ще за три роки до того, як стало обов’язковою вимогою ЄС для всіх постачальників. І коли в 2003 році Європейський Союз перевів грудні імпланти у найвищу категорію безпеки для медичних виробів (клас III), ми вже інтегрували ці специфікації в своє виробництво.

Щоб забезпечити найкращі умови, у 2008 році ми вирішили перенести весь виробничий процес до Німеччини. З того часу всі імпланти POLYTECH виготовляються на підприємстві у місті Дібург у стерильних умовах. Ми залишаємося єдиним виробником силіконових імплантів, які виробляються виключно у Німеччині.

З сильними партнерами у майбутнє

Важливою складовою нашого успіху є тісна співпраця з партнерами та інвесторами. Також ми ведемо відкритий діалог з хірургами та дистриб’юторами.

Ми постійно інвестуємо в наші об’єкти та дослідження. Прагнучи зростання, у 2016 році власником компанії став Deutsche Beteiligungs AG (DBAG): DBAG придбав більшу частину акцій POLYTECH.

У 2017 році ми змогли відкрити нові виробничі потужності для задоволення зростаючого попиту на імпланти. Ще один важливий крок був зроблений у 2018 році, коли ми взяли на себе управління G&G Biotechnology та розширили асортимент новими імплантами B-Lite®. В них була використана технологія NASA, яка дозволила знизити їхню вагу до 30%, і це зробило наші імпланти найбільш інноваційним продуктом за останні 30 років.

Наш менеджмент
Наша міжнародна діяльність

На сьогодні POLYTECH працює в більш ніж 75 країнах і має понад 250 співробітників. У всіх нас є одна спільна мета: розробити найбільш якісні, сучасні та безпечні імпланти, що задовольнятимуть потреби пацієнтів і хірургів.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.