You are here:

КОМПАНІЯ
Досвід, який ви відчуваєте

POLYTECH Health & Aesthetics — це один з провідних світових виробників силіконових імплантів. Наш успіх безпосередньо пов’язаний з нашим інноваційним духом, прагненням до якості та більш ніж 30-річним досвідом.

Створена в 1986 році в місті Дібург (Німеччина), наша компанія продовжує розширювати спектр своїх послуг і постійно розвивати асортимент продукції. Сьогодні реконструктивні та естетичні пластичні хірурги в усьому світі довіряють нашим імплантам в ідеальному відтворенні м’яких тканин тіла людини: від грудей до гомілок.

Наша місія завжди полягала в розробці індивідуальних рішень для найрізноманітніших вимог. Кожна людина унікальна, має різні побажання і свої уявлення про ідеал краси. Наші імпланти є уособленням цієї ідеї: тільки в напрямку грудних імплантів ми пропонуємо більше ніж 2000 варіантів. Всі вони розроблені з урахуванням найвищих стандартів безпеки.

Імпланти POLYTECH: прагнення якості

З самого першого дня наша філософія полягає в тому, щоб досягати досконалості. У 1995 році ми були першим європейським виробником грудних імплантів, який отримав знак CE.

Це трапилось ще за три роки до того, як стало обов’язковою вимогою ЄС для всіх постачальників. І, коли в 2003 році Європейський Союз перевів грудні імпланти у найвищу категорію безпеки для медичних виробів (клас III), ми вже інтегрували ці специфікації в своє виробництво.

Щоб забезпечити найкращі умови, у 2008 році ми вирішили перенести весь виробничий процес до Німеччини. З того часу всі імпланти POLYTECH виготовляються на підприємстві у місті Дібург в стерильних умовах. Ми залишаємося єдиним виробником силіконових імплантів, які виробляються виключно у Німеччині.

З сильними партнерами в майбутнє

Важливою складовою нашого успіху є тісна співпраця з партнерами та інвесторами. Також ми ведемо відкритий діалог з хірургами та дистриб’юторами.

Ми постійно інвестуємо в наші об’єкти та дослідження. Прагнучи зростання, у 2016 році власником компанії став Deutsche Beteiligungs AG (DBAG): DBAG придбав більшу частину акцій POLYTECH.

У 2017 році ми змогли відкрити нові виробничі потужності для задоволення зростаючого попиту на імпланти. Ще один важливий крок був зроблений у 2018 році, коли ми взяли на себе управління G&G Biotechnology та розширили асортимент новими імплантами B-Lite®. В них була використана технологія NASA, яка дозволила знизити їх вагу до 30% і це зробило наші імпланти найбільш інноваційним продуктом за останні 30 років.

Наш менеджмент
Наша міжнародна діяльність

В даний час POLYTECH працює в більш ніж 75 країнах і має понад 250 співробітників. У всіх нас є одна спільна мета: розробити найбільш якісні, сучасні та безпечні імпланти, що задовольнятимуть потреб пацієнтів і хірургів.

Чекаємо на ваш відгук

Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.