You are here:

Правова інформація

Відповідальний за зміст цього веб-сайту:
Політех Хелс Україна
бул. Л. Українки, 26, офіс 509,
Київ, 01133
Україна

Тел./факс:
+38 (044) 455-99-19

info@polytechhealth.com.ua

1. Інформація, що міститься на даному сайті, розроблена і може бути використана тільки в особистих некомерційних цілях. Приймаючи до уваги зазначений дозвіл, ви погоджуєтеся з тим, що будь-яка скопійована з сайту інформація зберігає авторське право власника, його товарний знак та інші вказівки на авторську належність, передбачені в цьому повідомленні. Будь-яке несанкціоноване використання матеріалу може потягти за собою штраф або відшкодування збитку, в тому числі і у зв’язку з порушенням прав на товарний знак, авторських прав, та прав на конфіденційну інформацію.

2. Усі товарні знаки, знаки обслуговування та логотипи, що містяться на даному сайті, є зареєстрованими або незареєстрованими знаками компанії Polytechhealth. Інформація, що міститься на даному сайті, не може тлумачитися або розумітися як відмова від прав або, навпаки, як надання ліцензії або права на використання патенту чи знака без письмового дозволу власника знака.

3. Інформація, що міститься на даному сайті, представлена «як є» без прямо обумовлених та таких, що маються на увазі, гарантій, включаючи гарантії комерційної придатності, відповідності, придатності для певної мети і не порушення прав.

4. Компанія Polytechhealth зберігає за собою право без попереднього повідомлення в будь-який час вносити зміни в інформацію.

5. Polytechhealth НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ ЗБИТКИ ТА ШТРАФИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ДОСТУПОМ, ПОСИЛАННЯМИ НА ДАНИЙ САЙТ АБО ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ.

6. Даний сайт може бути пов’язаний через посилання з іншими сайтами, які не підтримуються компанією Polytechhealth. Компанія Polytechhealth не несе відповідальності за зміст подібних сайтів, посилання на дані сайти не означають поручительство або рекомендацію з боку Polytechhealth. Компанія Polytechhealth не контролює і не керує змістом даних сайтів і не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки їх використання.

    Чекаємо на ваш відгук

    Якщо у Вас виникли питання щодо наших продуктів і послуг, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше.    [recaptcha]